Konkurs Matematyczny ZS Nr15 w Białymstoku DEDAL XXII edycja

dyplomy konkursowe

W dniach 18-22.03.2024 odbył się w naszej szkole Konkurs Matematyczny ZS Nr15 Dedal.
Wzięło w nim udział 28 uczniów – pacjentów z klas 4-8 szkoły podstawowej oraz 18 ze szkoły średniej. Konkurs cieszył się największym powodzeniem wśród młodzieży z klasy I szkoły średniej.
• Wśród nagrodzonych znalazło się dwóch laureatów z klasy IV szkoły podstawowej: Szymon i Kacper.
• Drugie miejsce zdobyli ex aequo: Olaf z klasy VIII szkoły podstawowej, ze szkoły średniej - Bartosz z klasy II oraz Monika z klasy III.
Wyróżnienia uzyskali:
• ze szkoły podstawowej - Olek i Szymon z klasy V, Zosia z klasy VI i dwie Magdy z klasy VIII,
• ze szkoły średniej – Piotr i Gabriela z klasy II oraz Maciej z klasy III.

Konkurs przeprowadzili nauczyciele matematyki naszej szkoły: Justyna Myślińska, Joanna Sawicka – Nikołajew oraz Łukasz Tyszkiewicz.
Serdecznie dziękuję uczestnikom konkursu oraz nauczycielom, którzy go przeprowadzili.
Koordynator konkursu: Joanna Sawicka-Nikołajew.