Konkurs „Wielkanocna pocztówka”

Fundacja URTICA DZIECIOM ogłosiła ogólnopolski konkurs plastyczny na wielkanocną pocztówkę skierowany do pacjentów z 18 oddziałów onkologii i hematologii w Polsce. Przesłała także kreatywne pudełka z materiałami plastycznymi do wykorzystania podczas wielkanocnych warsztatów.
Do konkursu przystąpili także pacjenci z Kliniki Onkologii i Hematologii UDSK – uczniowie Zespołu Szkół nr 15 przy UDSK.
Dzieci tworzyły kartki wielkanocne wykorzystując różnorodne materiały plastyczne, również i te nadesłane przez Fundację. Powstawały pomysłowe pocztówki wykorzystujące motywy i symbole związane ze świętami wielkanocnymi.
Jedna z wysłanych przez nas pocztówek otrzymała wyróżnienie.
Kartkę wykonała Wiktoria, lat 10 i otrzymała od Fundacji Urtica Dzieciom nagrodę. Gratulujemy!!!
Nagrodzone i wyróżnione kartki możemy obejrzeć na fb Fundacji URTICA DZIECIOM