POWITANIE WIOSNY NA ONKOLOGII

Obraz1.jpg

21 marca w Klinice Onkologii powitaliśmy Wiosnę wykorzystując salę doświadczania świata. Na powitanie uczestników, którzy weszli do sali w poszukiwaniu Pani Wiosny, przygotowałyśmy zielony wystrój i utwór A. Vivaldiego „Cztery pory roku” - Wiosna. Szukaliśmy jej w wierszach, zagadkach a także w ukrytych na Sali jej zwiastunach: przebiśniegach, baziach, gałązkach forsycji, itp. Poszukiwania wywołały wiele emocji i zaskoczenia, podobnie jak improwizacje ruchowe z chustami do muzyki. Kiedy już wszystkie poszukiwawcze zadania zostały wykonane przeszliśmy do sali zabaw, by malować Panią Wiosnę. Kolory, muzyka, ruch, twórcze działanie sprawiły, że każdemu z nas poprawił się nastrój i mieliśmy wrażenie, że choć jesteśmy w szpitalu, to wiosna do nas zawitała. Spotkanie zorganizowały nauczycielki: Alina Malecka, Anna Łaszcz.

Obraz2.jpg

Powrót na początek strony